místní autobus

Bus 109 (611109 107)

6+H

  • 19:35 Hradec Králové,,Terminál HD F3 H100 0 km
  • 19:38 Hradec Králové,,Veterinární škola H100 2 km
  • 19:39 Hradec Králové,,Anenské náměstí H100 3 km
  • 19:41 Hradec Králové,,Bláhovka H100 4 km
  • 19:43 Hradec Králové,Plačice,prodejna H100 5 km
  • 19:45 Praskačka,Vlčkovice H106 7 km
  • 19:47 Praskačka,,křiž. H106 9 km
  • 19:48 Praskačka,,ObÚ H106 9 km
  • 19:51 Praskačka,Sedlice H107 11 km
  • 19:53 Praskačka,Krásnice l H107 13 km
  • 19:56 Lhota p.Libčany,Hubenice H164 16 km
  • 19:57 Lhota p.Libčany,,odb.Hubenice H164 16 km
  • 19:58 Osice,Trávník,odb. H166 17 km
  • 19:59 Osice,,Škroupův dům H166 18 km
  • 20:00 Osice,,kostel l H166 19 km
  • 20:01 Osičky,,ObÚ H166 20 km
  • 20:03 Rohoznice P671 22 km
    • Hradec Králové-Osice-Křičeň-Lázně Bohdaneč-Pardubice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 481 368 611
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
    • linka 109 [IREDO]