dálkový autobus

Bus 690250 2

XR

  • 8:30 Praha,,Černý Most 1 - 0 km
  • 9:05 9:07 Poděbrady,,žel.st. x 3 - 44 km
  • 9:26 Městec Králové,,nám. - 62 km
  • 9:40 Nový Bydžov,,Terminál HD 2 H150 76 km
  • 10:05 Hořice,,aut.st. 4 H510 97 km
  • 10:13 Miletín,,nám. 2 H525 104 km
  • 10:30 Dvůr Králové n.L.,,pošta H410 117 km
  • 10:50 10:55 Trutnov,,aut.st. MHD 3 H400 137 km
  • 11:03 Mladé Buky,,žel.zast. H441 145 km
  • 11:08 Svoboda n.Úpou,,aut.st. 2 H440 147 km
  • 11:10 Svoboda n.Úpou,,nám. H440 148 km
  • 11:13 11:14 Janské Lázně,,kolonáda H442 151 km
  • 11:19 Svoboda n.Úpou,,Maršov I H440 154 km
  • 11:23 Horní Maršov,,most H443 157 km
  • 11:31 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. H447 163 km
  • 11:35 Pec p.Sněžkou,,aut.st. H445 166 km
    • Pec p.Sněžkou-Trutnov-Dvůr Králové n.L.-Hradec Králové/Poděbrady-Praha
    • ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.; Svoboda nad Úpou; 499 811 285
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s. (zveřejněné na www.arriva-vychodnicechy.cz), po území IDS IREDO platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO (zveřejněné na www.oredo.cz). Informace o všech tarifech a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici i ve vozidle na lince.
    • Dětské kočárky, lyžařské vybavení a větší předměty se přepravují pouze v zavazadlovém prostoru autobusu, umožňuje-li to kapacita vozidla a nehrozí-li poškození ostatních zavazadel. Přednostně se přepravují cestující do vzdálenějších zastávek. Cestující s místenkou z výchozí zastávky ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje.
    • v předprodejní síti skupiny Arriva a na jizdenky.arriva.cz nebo přímo ve vozidle. Informace o místech prodeje jízdních dokladů na spoje jsou uvedeny na webových stránkách www.arriva.cz