dálkový autobus

Bus 690101 2

XRº³

  • 9:55 Praha,,Černý Most 1 - 0 km
  • 11:05 11:10 Hradec Králové,,Terminál HD MHD J1 § H100 100 km
  • 11:30 Jaroměř,,Na Špici § H310 119 km
  • 11:39 Kuks,,odb. H315 127 km
  • 11:41 Choustníkovo Hradiště H417 130 km
  • 11:48 Dvůr Králové n.L.,,pošta H410 135 km
  • 11:54 Kocbeře,,závod H415 141 km
  • 12:08 12:10 Trutnov,,aut.st. MHD 3 H400 154 km
  • 12:18 Mladé Buky,,žel.zast. H441 162 km
  • 12:21 12:22 Svoboda n.Úpou,,aut.st. 2 H440 165 km
  • 12:29 Janské Lázně,,kolonáda H442 169 km
  • 12:35 Svoboda n.Úpou,,Maršov I H440 173 km
  • 12:39 Horní Maršov,,most H443 176 km
  • 12:43 Horní Maršov,Temný Důl,odb.Malá Úpa H443 179 km
  • 12:47 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. H447 182 km
  • 12:50 Pec p.Sněžkou,,aut.st. H445 185 km
    • Pec p.Sněžkou-Janské Lázně-Trutnov-Hradec Králové-Praha
    • Trutnovská autobusová doprava s.r.o.; Trutnov
    • jede v X
    • Na lince platí tarif vyhlášený TAD s. r.o.Trutnov. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro jízdu mezi zastávkami označenými číslem zóny platí na území Královéhradeckého kraje tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.oredo.cz nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Všechny spoje jsou zajišťovány klimatizovanými dálkovými autobusy s toaletou, Wi-Fi připojením a el.zásuvkami 230 V. Veškeré další informace najdete na www.tad.cz
    • ve všech předprodejních kancelářích AMS a na www.e-jizdenka.cz