÷

Bus 800802 5

15RºM

  • 6:35 Valašské Klobouky,,aut.st. 4 §1 0 km
  • 6:43 Vlachovice §1 8 km
  • 6:55 Slavičín,,Radnice 1 §1 14 km
  • 7:10 Bojkovice,,obchodní dům § 25 km
  • 7:15 Záhorovice § 29 km
  • 7:18 Nezdenice,,pohostinství Jednota § 31 km
  • 7:22 Šumice,,škola § 34 km
  • 7:28 Uherský Brod,,Neradice § 39 km
  • 7:40 Uherský Brod,,dopravní terminál 7 § 40 km
  • 8:05 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 1 § 61 km
  • 8:10 Staré Město,,Lidový dům § 63 km
  • 9:20 Brno,,Benešova tř.hotel GRAND 5 134 km
    • Valašské Klobouky - / Luhačovice - Zlín / Bojkovice - Uherský Brod - Uherské Hradiště - Brno
    • BOBOSPED s.r.o.; Bystřice pod Lopeníkem 111
    • jede v 1,5
    • Místenky lze rezervovat na www.boboexpress.cz/rezervace, nebo na tel. 773 30 40 50.
    • Na lince platí tarif vyhlášený BOBOSPED s.r.o. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Velmi rozměrné předměty se nepřepravují. Dětský kočárek možno přepravovat pouze v rozloženém stavu. Předměty a zavazadla v hodnotě nad 3.000,- Kč se přepravují na vlastní zodpovědnost cestujícího.
    • Přeprava zvířat na lince vyloučena, pokud se nejedná o vodícího psa a malá zvířata v přepravní schránce.
    • Platba pouze v hotovosti. Platební karty nepříjmáme.