místní autobus

Bus 545911 1

XH

  • 3:54 Liberec,,Rybníček MHD 0001 0 km
  • 3:56 3:56 Liberec,,Fügnerova BB-WC MHD 0001 0 km
  • 3:57 3:57 Liberec,,Mlýnská MHD 0001 1 km
  • 3:59 3:59 Liberec,,Textilana MHD 4 D 0001 2 km
  • 4:00 4:00 Liberec,,U Lomu MHD 0001 2 km
  • 4:02 4:02 Liberec,,Nová Ruda MHD 0001 3 km
  • 4:03 4:03 Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská MHD 0001 4 km
  • 4:05 4:05 Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna MHD 0001 5 km
  • 4:06 4:06 Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel MHD 0001 5 km
  • 4:08 4:08 Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna MHD 0001 6 km
  • 4:09 4:09 Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka MHD D 0001,1001 7 km
  • 4:10 4:10 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí MHD D 0001,1001 7 km
  • 4:11 4:11 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta MHDx D 0001,1001 8 km
  • 4:13 4:13 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna MHD D 0001,1001 9 km
  • 4:15 4:15 Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí MHD D 1001 10 km
  • 4:17 4:17 Jablonec n.Nisou,,Brandl MHDx D 1001 11 km
  • 4:19 4:19 Jablonec n.Nisou,,Liberecká MHD 1001 12 km
  • 4:21 Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady MHD 1001 13 km