dálkový autobus

Bus 340003 8

XR

  • 16:05 Praha,,ÚAN Florenc 19 0 km
  • 17:08 Loket u Čechtic,,motorest 1 76 km
  • 17:28 17:29 Humpolec,,aut.nádr. 7 650 103 km
  • 17:45 Pelhřimov,,nem.I 1 800 120 km
  • 17:53 17:54 Pelhřimov,,aut.nádr. MHD 13 800 121 km
  • 17:56 Pelhřimov,,Rynárecká MHD 1 800 123 km
  • 17:59 Rynárec 1 D 770 125 km
  • 18:02 Zajíčkov 1 D 771 128 km
  • 18:05 Dobrá Voda,Letny,rozc. 1 D 755 130 km
  • 18:08 Nová Buková 1 D 754 133 km
  • 18:13 Horní Cerekev,,nám. 1 753 137 km
  • 18:17 Batelov,Bezděčín 1 D 60 141 km
  • 18:20 Batelov,,nám. 2 60 143 km
  • 18:24 Třešť,Buková,rozc. 1 50 147 km
  • 18:29 Třešť,,nám. 3 50 150 km
  • 18:31 Třešť,,poliklinika 1 50 150 km
  • 18:33 Hodice 1 57 153 km
  • 18:36 Třeštice,,rozc. 1 D 107 157 km
  • 18:42 Telč,,kino 1 100 163 km
  • 18:46 Telč,,aut.nádr. 4 100 165 km
  • 19:07 Dačice,,aut.nádr. 15 180 km
    • Dačice-Telč-Pelhřimov-Praha
    • ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o.; Dačice; 384 420 279, 384 371 911
    • jede v X
    • Jízdné je možno platit elektronickou PLATEBNÍ KARTOU ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o. Více informací o výhodách platební karty najdete na www.csadjhradec.cz
    • R - jízdenku s místenkou je možné zakoupit ve všech předprodejních kancelářích AMS, nebo elektronicky na www.amsbus.cz/icomtransport
    • Na lince platí tarif a přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o. (zveřejněné na www.csadjhradec.cz)
    • Místní frekvence v územním obvodu MHD Praha se nepřepravuje.Dětské kočárky a velmi rozměrné předměty se nepřepravují.
    • NA LINCE PLATÍ SLEVY PRO DRŽITELE KARTY ISIC