dálkový autobus

Bus 720010 26

X

  • 17:40 Jihlava,,aut.nádr. 15 1 0 km
  • 17:42 Jihlava,,Hradební 1 0 km
  • 17:46 Jihlava,,Brněnský kopec MHD 1 2 km
  • 17:48 Jihlava,,Na Člunku MHD 1 3 km
  • 17:50 Jihlava,,Helenín zast. MHD 1 4 km
  • 17:56 Kozlov,,rozc. 32 10 km
  • 17:59 Vysoké Studnice 33 12 km
  • 18:02 Věžnice,,rozc.Kamenice 28 15 km
  • 18:04 Kamenice,Řehořov 28 17 km
  • 18:08 Meziříčko,,rozc. 368 21 km
  • 18:12 Měřín,,nám. 360 24 km
  • 18:13 Měřín,,Dřevo 360 24 km
  • 18:15 Měřín,,Pustina 360 25 km
  • 18:17 Stránecká Zhoř 366 27 km
  • 18:19 Velké Meziříčí,Svařenov,rozc.1.5 331 29 km
  • 18:20 Lavičky,,rozc. 331 30 km
  • 18:22 Velké Meziříčí,,Správa silnic 330 33 km
  • 18:24 Velké Meziříčí,,Hornoměstská 330 34 km
  • 18:27 Velké Meziříčí,,Novosady 330 35 km
  • 18:30 Velké Meziříčí,,U Kozů 330 36 km
  • 18:32 Velké Meziříčí,,u hřbitova MHD 330 38 km
  • 18:37 Jabloňov 328 43 km
  • 18:40 Ruda 327 45 km
  • 18:41 Ruda,,škola 327 45 km
  • 18:42 Ruda,Křeptov 327 47 km
  • 18:44 Záblatí,,rozc.Jáchymov 314 49 km
  • 18:45 Velká Bíteš,Bezděkov 314 50 km
  • 18:47 Nové Sady 314 52 km
  • 18:49 Velká Bíteš,,STS 310 54 km
  • 18:51 18:53 Velká Bíteš,,nám. 310 55 km
  • 19:20 Brno,,Stará nemocnice 900 86 km
  • 19:23 Brno,,Ústřední hřbitov 900 87 km
  • 19:30 Brno,,ÚAN Zvonařka 900 90 km
    • Brno - Velké Meziříčí - Jihlava - Tábor - Písek - Strakonice
    • Tourbus, a.s.; Brno; 543 163 111
    • jede v X
    • Pro přepravu mezi zastávkami Brno,ÚAN Zvonařka a Obrataň platí pro všechny spoje tarif a smluvní přepravní podmínky VDV (zveřejněný na www.verejnadopravavysociny.cz)
    • Pro přepravu v ostatních případech se použije tarif a smluvní přepravní podmínky dopravce Tourbus, a.s. Informace o tarifech a smluvní přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech.