místní autobus

Bus 641306 16

X

  • 11:00 Pardubice,,aut.nádr. MHD 2 P600 0 km
  • 11:03 Pardubice,,Masarykovo nám. MHD P600 2 km
  • 11:05 Pardubice,Polabiny,Hradecká MHD P600 3 km
  • 11:08 Staré Hradiště,,host. MHD P685 5 km
  • 11:14 Hrobice P694 10 km
  • 11:30 Hradec Králové,,Lipky MHD H100 22 km
  • 11:35 11:45 Hradec Králové,,Terminál HD MHD F1 H100 23 km
  • 11:57 Smiřice,Trotina H120 33 km
  • 11:59 Holohlavy H120 36 km
  • 12:05 Jaroměř,,Terminál HD 1 H310 42 km
  • 12:07 Jaroměř,,Na Špici H310 43 km
  • 12:10 Jaroměř,,Husova H310 43 km
  • 12:13 12:14 Jaroměř,,pod náměstím 2 H310 44 km
  • 12:15 Jaroměř,,Jakubské předm. H310 45 km
  • 12:16 Jaroměř,,Zátiší H310 46 km
  • 12:17 Dolany,Čáslavky H323 47 km
  • 12:19 Dolany H323 48 km
  • 12:21 Dolany,Svinišťany H323 50 km
  • 12:23 Velký Třebešov,,hostinec H324 52 km
  • 12:25 Česká Skalice,Zájezd H320 53 km
  • 12:26 Česká Skalice,Malá Skalice H320 54 km
  • 12:29 12:30 Česká Skalice,,nám. 1 H320 55 km
  • 12:31 Česká Skalice,,třída T.G.Masaryka H320 56 km
  • 12:33 Česká Skalice,,Rozkoš H320 57 km
  • 12:34 Provodov-Šonov,Kleny H306 58 km
  • 12:36 Vysokov,,mydlárna H306 59 km
  • 12:38 Vysokov,,MESA H305 60 km
  • 12:39 Vysokov,,hostinec H305 61 km
  • 12:41 Vysokov,,most H305 62 km
  • 12:42 Náchod,,pod Brankou H300 63 km
  • 12:44 Náchod,,Rybárna H300 64 km
  • 12:45 Náchod,Staré Město,rozc. H300 64 km
  • 12:48 Náchod,,Okresní soud H300 65 km
  • 12:50 Náchod,,aut.st. MHD H300 66 km
    • Náchod-Česká Skalice-Jaroměř-Hradec Králové-Pardubice
    • CDS s.r.o. Náchod; Broumov; 739 501 160
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/