÷

Bus 351 (802351 205)

6+

  • 11:30 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 3 500 0 km
  • 11:33 Uherské Hradiště,,garáže ČSAD 2 500 2 km
  • 11:34 Uherské Hradiště,Sady,rozc. 2 500 2 km
  • 11:35 Uherské Hradiště,Sady 2 500 3 km
  • 11:36 Uherské Hradiště,Sady,Za Kovárnou 2 500 4 km
  • 11:37 Uherské Hradiště,Vésky,hor.konec 2 500 5 km
  • 11:38 Uherské Hradiště,Vésky,střed 2 500 5 km
  • 11:40 Uherské Hradiště,Míkovice,Na Příkopě 1 500 6 km
  • 11:43 Podolí,,U Olšavy 2 509 8 km
  • 11:47 Veletiny,,křiž. 2 491,509 11 km
  • 11:48 Veletiny,,Dřevoděl 2 491,509 12 km
  • 11:50 Vlčnov,,Araver 2 491 13 km
  • 11:52 Vlčnov,,dol.konec 1 491 14 km
  • 11:53 Vlčnov,,křiž. 1 491 14 km
  • 11:54 Vlčnov,,sokolovna 2 491 14 km
  • 11:55 Vlčnov,,hor.konec 1 491 15 km
    • Uherské Hradiště-Vlčnov-Uherský Brod
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v 6,+
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Popovice,dol.konec - Popovice - Popovice,dol.konec; Vlčnov,sokolovna - Vlčnov,hor.konec - Vlčnov,sokolovna nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • linka 351 [IDZK]