÷

Bus 353 (802353 8)

X

  • 10:00 Uherský Brod,,dopravní terminál 5 490 0 km
  • 10:02 Uherský Brod,Havřice,MŠ 2 490 2 km
  • 10:04 Uherský Brod,Havřice 2 490 2 km
  • 10:08 Drslavice 2 509 5 km
  • 10:09 Hradčovice,Lhotka,rozc.1.0 2 D 509 6 km
  • 10:11 Hradčovice,,Obecní úřad 2 509 7 km
  • 10:12 Hradčovice,,žel.st. 2 509 7 km
  • 10:15 Veletiny,,křiž. 2 491,509 9 km
  • 10:16 Veletiny,,Dřevoděl 2 491,509 10 km
  • 10:18 Vlčnov,,Araver 2 491 11 km
  • 10:20 Vlčnov,,dol.konec 1 491 12 km
  • 10:22 Vlčnov,,křiž. 1 491 12 km
  • 10:23 Vlčnov,,sokolovna 2 491 12 km
  • 10:24 Vlčnov,,hor.konec 2 491 13 km
    • Hluk-Vlčnov-Uherský Brod
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Vlčnov,sokolovna - Vlčnov,hor.konec - Vlčnov,sokolovna nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • linka 353 [IDZK]