÷

Bus 351 (802351 31)

X

  • 20:00 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 3 500 0 km
  • 20:04 Uherské Hradiště,,garáže ČSAD 2 500 2 km
  • 20:06 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 3 km
  • 20:08 Kunovice,,Na Rynku 2 500 4 km
  • 20:10 Kunovice,,Lidická 2 500 5 km
  • 20:12 Kunovice,,koupaliště 2 500 6 km
  • 20:13 Uherské Hradiště,Míkovice,Hlavní 2 500 7 km
  • 20:16 Podolí,,U Olšavy 2 509 9 km
  • 20:21 Veletiny,,křiž. 2 491,509 12 km
  • 20:22 Veletiny,,Dřevoděl 2 491,509 13 km
  • 20:24 Vlčnov,,Araver 2 491 14 km
  • 20:26 Vlčnov,,dol.konec 1 491 15 km
  • 20:27 Vlčnov,,křiž. 1 491 15 km
  • 20:28 Vlčnov,,sokolovna 2 491 15 km
  • 20:30 Vlčnov,,hor.konec 1 491 16 km
    • Uherské Hradiště-Vlčnov-Uherský Brod
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Popovice,dol.konec - Popovice - Popovice,dol.konec; Vlčnov,sokolovna - Vlčnov,hor.konec - Vlčnov,sokolovna nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • linka 351 [IDZK]