÷

Bus 351 (802351 61)

X

  • 13:08 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 3 500 0 km
  • 13:12 Uherské Hradiště,,garáže ČSAD 2 500 2 km
  • 13:13 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 2 500 3 km
  • 13:15 Kunovice,,Na Rynku 2 500 4 km
  • 13:16 Kunovice,,Lidická 2 500 5 km
  • 13:17 Kunovice,,koupaliště 2 500 6 km
  • 13:19 Uherské Hradiště,Míkovice,Hlavní 2 500 7 km
  • 13:22 Podolí,,U Olšavy 2 509 9 km
  • 13:26 Veletiny,,křiž. 2 491,509 12 km
  • 13:28 Veletiny,,Dřevoděl 2 491,509 13 km
  • 13:30 Vlčnov,,Araver 2 491 14 km
  • 13:32 Vlčnov,,dol.konec 1 491 15 km
  • 13:34 Vlčnov,,křiž. 1 491 15 km
  • 13:40 Uherský Brod,Havřice,Dolní 1 490 20 km
  • 13:42 Uherský Brod,Havřice,MŠ 1 490 20 km
  • 13:46 Uherský Brod,,dopravní terminál 1 490 22 km
    • Uherské Hradiště-Vlčnov-Uherský Brod
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede od 2.IX. v X,nejede 29.,30.X.
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Popovice,dol.konec - Popovice - Popovice,dol.konec; Vlčnov,sokolovna - Vlčnov,hor.konec - Vlčnov,sokolovna nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • linka 351 [IDZK]