÷

Bus 351 (802351 60)

X

  • 14:20 Uherský Brod,,dopravní terminál 6 490 0 km
  • 14:22 Uherský Brod,Havřice,MŠ 2 490 2 km
  • 14:24 Uherský Brod,Havřice,Dolní 2 490 2 km
  • 14:30 Vlčnov,,křiž. 2 491 6 km
  • 14:32 Vlčnov,,dol.konec 2 491 6 km
  • 14:34 Vlčnov,,Araver 1 491 7 km
  • 14:36 Veletiny,,Dřevoděl 1 491,509 8 km
  • 14:37 Veletiny,,křiž. 1 491,509 9 km
  • 14:41 Podolí,,U Olšavy 1 509 12 km
  • 14:44 Uherské Hradiště,Míkovice,Hlavní 1 500 14 km
  • 14:45 Kunovice,,koupaliště 1 500 15 km
  • 14:47 Kunovice,,Lidická 1 500 16 km
  • 14:48 Kunovice,,Na Rynku 1 500 17 km
  • 14:50 Kunovice,,rozc.k žel.st.0.5 1 500 18 km
  • 14:52 Uherské Hradiště,,garáže ČSAD 1 500 19 km
  • 14:54 Uherské Hradiště,,Smetanovy sady 1 500 20 km
  • 14:58 Uherské Hradiště,,aut.nádr. 99 500 21 km
    • Uherské Hradiště-Vlčnov-Uherský Brod
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede do 28.VI. a od 2.IX. v X
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Popovice,dol.konec - Popovice - Popovice,dol.konec; Vlčnov,sokolovna - Vlčnov,hor.konec - Vlčnov,sokolovna nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • linka 351 [IDZK]