dálkový autobus

Bus 690001 100

XRºp

  • 7:00 Praha,,Černý Most 3 0 km
  • 8:10 8:15 Hradec Králové,,Terminál HD MHD J1 § 100 km
  • 8:36 Jaroměř,,Na Špici § 119 km
  • 8:43 Kuks,,odb. D 127 km
  • 8:46 Choustníkovo Hradiště D 130 km
  • 8:53 Dvůr Králové n.L.,,pošta § 135 km
  • 9:00 Kocbeře,,škola D 140 km
  • 9:02 Kocbeře,,závod D 141 km
  • 9:20 9:23 Trutnov,,aut.st. MHD l 3 § 156 km
  • 9:29 Mladé Buky,,žel.zast. l D 161 km
  • 9:32 Svoboda n.Úpou,,aut.st. l 3 165 km
  • 9:34 Svoboda n.Úpou,,nám. l D 166 km
  • 9:37 Janské Lázně,,kolonáda l 169 km
  • 9:41 Svoboda n.Úpou,,nám. l D 172 km
  • 9:43 Svoboda n.Úpou,,Maršov I l D 173 km
  • 9:44 Svoboda n.Úpou,,Maršov II l D 174 km
  • 9:45 Horní Maršov,,Maršov III l D 175 km
  • 9:46 Horní Maršov,,most l D 176 km
  • 9:47 Horní Maršov,Temný Důl,Veselý výlet l D 177 km
  • 9:48 Horní Maršov,Temný Důl,brusírna l D 178 km
  • 9:49 Horní Maršov,Temný Důl,odb.Malá Úpa l D 179 km
  • 9:51 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,Vavřincův Důl l D 180 km
  • 9:52 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,Barrandov l D 181 km
  • 9:53 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. l D 182 km
  • 9:54 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,Tetřívek l D 183 km
  • 9:57 Pec p.Sněžkou,,aut.st. l 185 km
    • Malá Úpa,,Pomezní Boudy - Pec p.Sněžkou - Hradec Králové - Praha
    • JAMI BUS s.r.o.; Praha 19, Kbely; 604 694 404
    • jede v X
    • Ke každé jízdence Z nebo DO Prahy cestující obdrží při nástupu 0,5l neperlivé vody
    • Autobus je vybaven wifi připojením a klimatizací
    • na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky společnosti JAMI BUS s.r.o.