ü

Tram 6

L

  • 5:27 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 5:27 Semilasso 101 0.217 km
  • 5:30 Husitská 101 0.855 km
  • 5:31 Jungmannova x 100 1.135 km
  • 5:32 Kartouzská x 100 1.665 km
  • 5:33 Šumavská x 100 1.979 km
  • 5:34 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 5:35 Pionýrská 100 2.709 km
  • 5:36 Antonínská 100 3.269 km
  • 5:38 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 5:40 Česká 1 100 4.011 km
  • 5:43 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 5:44 Nemocnice u sv. Anny x 100 5.210 km
  • 5:46 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 5:48 Poříčí x 100 6.024 km
  • 5:49 Nemocnice Milosrdných bratří x 100 6.431 km
  • 5:51 Celní 100 6.929 km
  • 5:53 Krematorium z 101 8.127 km
  • 5:54 Běloruská 101 8.587 km
  • 5:55 Švermova x 101 9.192 km
  • 5:56 Osová 101 9.672 km
  • 5:57 Karpatská x 101 10.012 km
  • 5:58 Dunajská x 101 10.462 km
  • 6:00 Starý Lískovec, smyčka 101 10.727 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5