autobus

Bus N97

H

  • 1:34 LÍŠEŇ, hřbitov 101 0.000 km
  • 1:34 Obecká z 101 0.434 km
  • 1:35 Kubelíkova z 101 0.744 km
  • 1:36 Šimáčkova z 101 1.095 km
  • 1:37 Náměstí Karla IV. 101 1.497 km
  • 1:37 Karolíny Světlé w 101 1.764 km
  • 1:38 Klicperova w 101 2.348 km
  • 1:40 Zaoralova w 101 3.192 km
  • 1:41 Zetor - silnice w 101 3.823 km
  • 1:42 Malá Klajdovka z 101 4.470 km
  • 1:43 Juliánov z 100 5.106 km
  • 1:44 Dělnický dům 100 5.568 km
  • 1:46 Gajdošova w 100 6.068 km
  • 1:47 Stará osada 9 100 6.601 km
  • 1:48 Kuldova 100 7.301 km
  • 1:49 Vojenská nemocnice w 100 7.587 km
  • 1:50 Tkalcovská 100 8.162 km
  • 1:51 Körnerova o 100 8.670 km
  • 1:53 Malinovského náměstí 100 9.181 km
  • 1:56 2:00 Hlavní nádraží 1 100 9.740 km
  • 2:01 Hybešova o 100 10.464 km
  • 2:03 Nemocnice u sv. Anny o 100 11.464 km
  • 2:05 Mendlovo náměstí 8 100 11.964 km
  • 2:06 Výstaviště - hlavní vstup z 100 12.526 km
  • 2:07 Výstaviště - vstup G2 z 100 13.039 km
  • 2:08 Lipová w 100 13.349 km
  • 2:09 Pisárky w 100 13.728 km
  • 2:10 Anthropos z 101 14.186 km
  • 2:10 Antonína Procházky z 101 14.774 km
  • 2:11 Libušino údolí z 101 15.146 km
  • 2:12 Libušina třída z 101 15.724 km
  • 2:12 Borodinova z 101 16.008 km
  • 2:13 Glinkova w 101 16.321 km
  • 2:14 Stamicova w 101 16.715 km
  • 2:15 Voříškova w 101 17.180 km
  • 2:16 Bellova z 101 17.533 km
  • 2:16 Talichova z 101 17.812 km
  • 2:17 Pavlovská z 101 18.081 km
  • 2:18 Jírovcova 101 18.461 km
    • Líšeň, hřbitov - Kohoutovice, Jírovcova
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 26.,27.,29.,30.X.,16.XI.
    • Garantovaná návaznost linky N98 (směr Bartolomějská) v zastávce Anthropos, odjezd v 2:10 hod. čeká max. 10 min.
    • Garantovaná návaznost linky N95 (směr Kamenný vrch) v zastávce Anthropos, odjezd v 2:10 hod. čeká max. 10 min.