autobus

Bus N91

H

  • 2:37 Labská 101 0.000 km
  • 2:38 Vltavská z 101 0.424 km
  • 2:39 Osová 101 0.977 km
  • 2:40 Osová 101 1.469 km
  • 2:40 Kosmonautů z 101 1.670 km
  • 2:42 Humenná w 101 2.218 km
  • 2:43 Běloruská 101 2.932 km
  • 2:43 Uzbecká z 101 3.157 km
  • 2:44 Krematorium z 101 3.747 km
  • 2:46 Hluboká z 100 4.637 km
  • 2:47 Celní 100 5.034 km
  • 2:48 Nemocnice Milosrdných bratří o 100 5.511 km
  • 2:49 Poříčí 100 5.912 km
  • 2:50 Václavská o 100 6.255 km
  • 2:51 Hybešova o 100 6.776 km
  • 2:54 3:00 Hlavní nádraží 2 100 7.537 km
  • 3:01 Malinovského náměstí 100 8.127 km
  • 3:02 Moravské náměstí 100 8.704 km
  • 3:03 Antonínská 100 9.145 km
  • 3:04 Pionýrská 100 9.599 km
  • 3:05 Hrnčířská 100 9.927 km
  • 3:06 Šumavská o 100 10.389 km
  • 3:07 Kartouzská o 100 10.733 km
  • 3:08 Jungmannova o 100 11.193 km
  • 3:08 Husitská 101 11.465 km
  • 3:09 Semilasso 101 11.971 km
  • 3:10 Tylova o 101 12.377 km
  • 3:11 Hudcova o 101 12.887 km
  • 3:12 Kořískova o 101 13.619 km
  • 3:13 Filkukova o 101 14.065 km
  • 3:14 Řečkovice 101 14.515 km
  • 3:15 Žilkova w 101 15.152 km
  • 3:16 Černohorská z 101 15.857 km
  • 3:17 Příjezdová z 101 16.313 km
  • 3:18 Ivanovice, Kouty w 101 16.768 km
  • 3:19 Mácova w 101 17.135 km
  • 3:20 Česká, Nádavky z 310 18.350 km
  • 3:22 Česká, Hlavní o 310 19.149 km
  • 3:23 Česká, UP závody z 310 19.891 km
  • 3:24 Kuřim, Díly pod Sv. Jánem o 310 21.291 km
  • 3:26 Kuřim, sokolovna 310 21.886 km
  • 3:27 Kuřim, železniční stanice 2 310 22.715 km
  • 3:29 Kuřim, kulturní dům 310 23.971 km
  • 3:30 Kuřim, poliklinika 310 24.358 km
  • 3:31 Kuřim, TOS 310 25.044 km
  • 3:33 Kuřim, TE 310 25.744 km
    • Starý Lískovec, Labská - Ivanovice, Globus (- Lelekovice, U kříže / Kuřim, Podlesí, Pramen)
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 26.,27.,29.,30.X.,16.XI.
    • Garantovaná návaznost linky N96 (směr Šlapanice, Kalvodova) v zastávce Humenná, odjezd v 2:42 hod. čeká max. 10 min.