autobus

Bus N91

H

  • 1:37 Labská 101 0.000 km
  • 1:38 Vltavská z 101 0.424 km
  • 1:39 Osová 101 0.977 km
  • 1:40 Osová 101 1.469 km
  • 1:40 Kosmonautů z 101 1.670 km
  • 1:42 Humenná w 101 2.218 km
  • 1:43 Běloruská 101 2.932 km
  • 1:43 Uzbecká z 101 3.157 km
  • 1:44 Krematorium z 101 3.747 km
  • 1:46 Hluboká z 100 4.637 km
  • 1:47 Celní 100 5.034 km
  • 1:48 Nemocnice Milosrdných bratří o 100 5.511 km
  • 1:49 Poříčí 100 5.912 km
  • 1:50 Václavská o 100 6.255 km
  • 1:51 Hybešova o 100 6.776 km
  • 1:54 2:00 Hlavní nádraží 2 100 7.537 km
  • 2:01 Malinovského náměstí 100 8.127 km
  • 2:02 Moravské náměstí 100 8.704 km
  • 2:03 Antonínská 100 9.145 km
  • 2:04 Pionýrská 100 9.599 km
  • 2:05 Hrnčířská 100 9.927 km
  • 2:06 Šumavská o 100 10.389 km
  • 2:07 Kartouzská o 100 10.733 km
  • 2:08 Jungmannova o 100 11.193 km
  • 2:08 Husitská 101 11.465 km
  • 2:09 Semilasso 101 11.971 km
  • 2:10 Tylova o 101 12.377 km
  • 2:11 Hudcova o 101 12.887 km
  • 2:12 Kořískova o 101 13.619 km
  • 2:13 Filkukova o 101 14.065 km
  • 2:14 Řečkovice 101 14.515 km
  • 2:15 Žilkova w 101 15.152 km
  • 2:16 Černohorská z 101 15.857 km
  • 2:17 Příjezdová z 101 16.313 km
  • 2:18 Ivanovice, Kouty w 101 16.768 km
  • 2:19 Mácova w 101 17.135 km
  • 2:21 Maříkova z 101 18.425 km
  • 2:22 Ivanovice, Globus 101 19.058 km
    • Starý Lískovec, Labská - Ivanovice, Globus (- Lelekovice, U kříže / Kuřim, Podlesí, Pramen)
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 26.,27.,29.,30.X.,16.XI.
    • Garantovaná návaznost linky N96 (směr Šlapanice, Kalvodova) v zastávce Humenná, odjezd v 1:42 hod. čeká max. 10 min.