tramvaj

Tram 1

H

  • 9:14 Řečkovice 101 0.000 km
  • 9:15 Filkukova 101 0.439 km
  • 9:16 Kořískova 101 0.837 km
  • 9:17 Hudcova 101 1.433 km
  • 9:18 Tylova 101 1.831 km
  • 9:20 Semilasso 101 2.296 km
  • 9:22 Husitská 101 2.874 km
  • 9:23 Jungmannova 100 3.154 km
  • 9:24 Kartouzská 100 3.684 km
  • 9:25 Šumavská 100 3.998 km
  • 9:26 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 9:27 Pionýrská 100 4.728 km
  • 9:28 Antonínská 100 5.288 km
  • 9:30 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 9:33 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 9:36 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 9:37 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 9:38 Hybešova 100 7.651 km
  • 9:40 Václavská 100 8.112 km
  • 9:42 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 9:44 Výstaviště - hlavní vstup 100 9.003 km
  • 9:45 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 9:46 Lipová 100 9.809 km
  • 9:49 Pisárky 100 10.380 km
    • Řečkovice - Pisárky
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X
    • U linek 1 až 99 může dojít od 1. července 2022 ke změně časů odjezdů. Ověřte si prosím odjezdy v posledním červnovém týdnu.
    • Caution: the departures of lines 1 till 99 can be changed from July 1, 2022. Please, check the timetable at the end of June again!