tramvaj

Tram 1

H

  • 9:16 Řečkovice 101 0.000 km
  • 9:17 Filkukova 101 0.439 km
  • 9:18 Kořískova 101 0.837 km
  • 9:19 Hudcova 101 1.433 km
  • 9:20 Tylova 101 1.831 km
  • 9:22 Semilasso 101 2.296 km
  • 9:24 Husitská 101 2.874 km
  • 9:25 Jungmannova 100 3.154 km
  • 9:26 Kartouzská 100 3.684 km
  • 9:27 Šumavská 100 3.998 km
  • 9:28 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 9:29 Pionýrská 100 4.728 km
  • 9:30 Antonínská 100 5.288 km
  • 9:32 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 9:35 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 9:38 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 9:39 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 9:40 Hybešova 100 7.651 km
  • 9:42 Václavská 100 8.112 km
  • 9:44 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 9:46 Výstaviště - hlavní vstup 100 9.003 km
  • 9:47 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 9:48 Lipová 100 9.809 km
  • 9:50 Pisárky 100 10.314 km
  • 9:52 Bráfova z 100 11.721 km
  • 9:53 Stránského z 100 12.421 km
  • 9:55 Vozovna Komín 101 13.166 km
  • 9:56 Svratecká 101 13.947 km
  • 9:57 Branka z 101 14.394 km
  • 9:58 Podlesí z 101 14.788 km
  • 9:59 Kamenolom z 101 15.396 km
  • 10:01 Zoologická zahrada 1 101 16.200 km
  • 10:03 Přístaviště 101 16.987 km
  • 10:05 Kubíčkova 101 17.927 km
  • 10:06 Ondrouškova 101 18.429 km
  • 10:08 Ečerova 101 19.027 km
    • Řečkovice - Bystrc, Ečerova
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X