tramvaj

Tram 1

H

  • 9:06 Řečkovice 101 0.000 km
  • 9:07 Filkukova 101 0.439 km
  • 9:08 Kořískova 101 0.837 km
  • 9:09 Hudcova 101 1.433 km
  • 9:10 Tylova 101 1.831 km
  • 9:12 Semilasso 101 2.296 km
  • 9:14 Husitská 101 2.874 km
  • 9:15 Jungmannova 100 3.154 km
  • 9:16 Kartouzská 100 3.684 km
  • 9:17 Šumavská 100 3.998 km
  • 9:18 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 9:19 Pionýrská 100 4.728 km
  • 9:20 Antonínská 100 5.288 km
  • 9:22 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 9:25 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 9:28 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 9:29 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 9:30 Hybešova 100 7.651 km
  • 9:32 Václavská 100 8.112 km
  • 9:34 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 9:36 Výstaviště - hlavní vstup 100 9.003 km
  • 9:37 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 9:38 Lipová 100 9.809 km
    • Řečkovice - Bystrc, Ečerova
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X