tramvaj

Tram 1

H

  • 9:27 Řečkovice 101 0.000 km
  • 9:28 Filkukova 101 0.439 km
  • 9:29 Kořískova 101 0.837 km
  • 9:30 Hudcova 101 1.433 km
  • 9:31 Tylova 101 1.831 km
  • 9:33 Semilasso 101 2.296 km
  • 9:35 Husitská 101 2.874 km
  • 9:36 Jungmannova 100 3.154 km
  • 9:37 Kartouzská 100 3.684 km
  • 9:38 Šumavská 100 3.998 km
  • 9:39 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 9:40 Pionýrská 100 4.728 km
  • 9:41 Antonínská 100 5.288 km
  • 9:43 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 9:46 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 9:49 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 9:50 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 9:51 Hybešova 100 7.651 km
  • 9:53 Václavská 100 8.112 km
  • 9:55 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 9:57 Výstaviště - hlavní vstup 100 9.003 km
  • 9:58 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 9:59 Lipová 100 9.809 km
  • 10:01 Pisárky 100 10.314 km
  • 10:03 Bráfova z 100 11.721 km
  • 10:04 Stránského z 100 12.421 km
  • 10:06 Vozovna Komín 101 13.166 km
  • 10:07 Svratecká 101 13.947 km
  • 10:08 Branka z 101 14.394 km
  • 10:09 Podlesí z 101 14.788 km
  • 10:10 Kamenolom z 101 15.396 km
  • 10:12 Zoologická zahrada 1 101 16.200 km
  • 10:14 Přístaviště 101 16.987 km
  • 10:16 Kubíčkova 101 17.927 km
  • 10:17 Ondrouškova 101 18.429 km
  • 10:19 Ečerova 101 19.027 km
    • Řečkovice - Bystrc, Ečerova
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X