tramvaj

Tram 1

  • 18:40 Řečkovice 101 0.000 km
  • 18:41 Filkukova 101 0.439 km
  • 18:42 Kořískova 101 0.837 km
  • 18:43 Hudcova 101 1.433 km
  • 18:44 Tylova 101 1.831 km
  • 18:45 Semilasso 101 2.296 km
  • 18:47 Husitská 101 2.874 km
  • 18:48 Jungmannova 100 3.154 km
  • 18:49 Kartouzská 100 3.684 km
  • 18:50 Šumavská 100 3.998 km
  • 18:51 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 18:52 Pionýrská 100 4.728 km
  • 18:53 Antonínská 100 5.288 km
  • 18:55 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 18:58 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 19:01 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 19:02 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 19:03 Hybešova 100 7.651 km
  • 19:05 Václavská 100 8.112 km
  • 19:07 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 19:08 Výstaviště - hlavní vstup 100 9.003 km
  • 19:09 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 19:10 Lipová 100 9.809 km
  • 19:13 Pisárky 100 10.380 km
    • Řečkovice - Pisárky
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5