tramvaj

Tram 1

H

  • 9:47 Řečkovice 101 0.000 km
  • 9:48 Filkukova 101 0.439 km
  • 9:49 Kořískova 101 0.837 km
  • 9:50 Hudcova 101 1.433 km
  • 9:51 Tylova 101 1.831 km
  • 9:53 Semilasso 101 2.296 km
  • 9:55 Husitská 101 2.874 km
  • 9:56 Jungmannova 100 3.154 km
  • 9:57 Kartouzská 100 3.684 km
  • 9:58 Šumavská 100 3.998 km
  • 9:59 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 10:00 Pionýrská 100 4.728 km
  • 10:01 Antonínská 100 5.288 km
  • 10:03 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 10:06 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 10:09 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 10:10 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 10:11 Hybešova 100 7.651 km
  • 10:13 Václavská 100 8.112 km
  • 10:15 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 10:17 Výstaviště - hlavní vstup 100 9.003 km
  • 10:18 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 10:19 Lipová 100 9.809 km
  • 10:22 Pisárky 100 10.380 km
    • Řečkovice - Pisárky
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 1.,2.,od 5. do 9.XII.