tramvaj

Tram 1

H

  • 22:08 Řečkovice 101 0.000 km
  • 22:09 Filkukova o 101 0.439 km
  • 22:10 Kořískova o 101 0.837 km
  • 22:11 Hudcova o 101 1.433 km
  • 22:12 Tylova o 101 1.831 km
  • 22:13 Semilasso 101 2.296 km
  • 22:15 Husitská 101 2.874 km
  • 22:16 Jungmannova o 100 3.154 km
  • 22:17 Kartouzská o 100 3.684 km
  • 22:18 Šumavská o 100 3.998 km
  • 22:19 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 22:20 Pionýrská 100 4.728 km
  • 22:21 Antonínská 100 5.288 km
  • 22:23 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 22:25 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 22:28 22:30 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 22:31 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 22:32 Hybešova o 100 7.651 km
  • 22:34 Václavská o 100 8.112 km
  • 22:36 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 22:37 Výstaviště - hlavní vstup o 100 9.003 km
  • 22:38 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 22:39 Lipová w 100 9.809 km
    • Řečkovice - Pisárky
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5