tramvaj

Tram 1

  • 16:17 Řečkovice 101 0.000 km
  • 16:18 Filkukova 101 0.439 km
  • 16:19 Kořískova 101 0.837 km
  • 16:20 Hudcova 101 1.433 km
  • 16:21 Tylova 101 1.831 km
  • 16:23 Semilasso 101 2.296 km
  • 16:25 Husitská 101 2.874 km
  • 16:26 Jungmannova 100 3.154 km
  • 16:27 Kartouzská 100 3.684 km
  • 16:28 Šumavská 100 3.998 km
  • 16:29 Hrnčířská 100 4.404 km
  • 16:30 Pionýrská 100 4.728 km
  • 16:31 Antonínská 100 5.288 km
  • 16:33 Moravské náměstí 100 5.748 km
  • 16:36 Malinovského náměstí 100 6.323 km
  • 16:39 Hlavní nádraží 1 100 6.891 km
  • 16:40 Nové sady 1 100 7.128 km
  • 16:41 Hybešova 100 7.651 km
  • 16:43 Václavská 100 8.112 km
  • 16:45 Mendlovo náměstí 2 100 8.440 km
  • 16:47 Výstaviště - hlavní vstup 100 9.003 km
  • 16:48 Výstaviště - vstup G2 z 100 9.509 km
  • 16:49 Lipová 100 9.809 km
  • 16:52 Pisárky 100 10.380 km
    • Řečkovice - Pisárky
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5