autobus

Bus 69

H

  • 10:01 Bosonohy 101 0.000 km
  • 10:02 Hoštická z 101 0.365 km
  • 10:03 Pražská z 101 0.646 km
  • 10:04 Skalní z 101 1.128 km
  • 10:05 Jemelkova z 101 1.928 km
  • 10:07 Starý Lískovec, smyčka 101 2.498 km
  • 10:08 U hřiště z 101 3.108 km
  • 10:09 Točná z 101 3.365 km
  • 10:10 Čermákova z 101 3.602 km
  • 10:10 Svah z 101 3.849 km
  • 10:11 Kosmonautů z 101 4.172 km
  • 10:12 Osová 101 4.455 km
  • 10:13 Pod nemocnicí z 101 4.923 km
  • 10:16 Nemocnice Bohunice 101 5.673 km
  • 10:17 Univerzitní kampus 101 6.073 km
  • 10:18 Kamenice 101 6.373 km
  • 10:19 Kejbaly 101 7.079 km
  • 10:21 Uzbecká z 101 7.579 km
  • 10:23 Ukrajinská z 101 7.979 km
    • Bosonohy - Bohunice, Ukrajinská
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X
    • U linek 1 až 99 může dojít od 1. července 2022 ke změně časů odjezdů. Ověřte si prosím odjezdy v posledním červnovém týdnu.
    • Caution: the departures of lines 1 till 99 can be changed from July 1, 2022. Please, check the timetable at the end of June again!