tramvaj

Tram 5

H

  • 6:35 Štefánikova čtvrť 100 0.000 km
  • 6:36 Venhudova 100 0.558 km
  • 6:37 Zdráhalova 100 0.886 km
  • 6:38 Jugoslávská 100 1.457 km
  • 6:40 Dětská nemocnice 100 1.871 km
  • 6:41 Náměstí 28. října 100 2.349 km
  • 6:43 Moravské náměstí 100 2.741 km
  • 6:45 Česká 1 100 3.032 km
  • 6:48 Šilingrovo náměstí 100 3.844 km
  • 6:49 Nemocnice u sv. Anny 100 4.231 km
  • 6:52 Mendlovo náměstí 4 100 4.668 km
  • 6:54 Poříčí 100 5.045 km
  • 6:55 Nemocnice Milosrdných bratří 100 5.452 km
  • 6:57 Celní 100 5.950 km
  • 6:58 Hluboká 100 6.369 km
  • 7:00 Ústřední hřbitov 101 6.887 km
  • 7:02 ÚSTŘEDNÍ HŘBITOV - smyčka 101 7.534 km
    • Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí (- Ústřední hřbitov-smyčka)
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X
    • U linek 1 až 99 může dojít od 1. července 2022 ke změně časů odjezdů. Ověřte si prosím odjezdy v posledním červnovém týdnu.
    • Caution: the departures of lines 1 till 99 can be changed from July 1, 2022. Please, check the timetable at the end of June again!