tramvaj

Tram 5

H

  • 6:21 Štefánikova čtvrť 100 0.000 km
  • 6:22 Venhudova 100 0.558 km
  • 6:23 Zdráhalova 100 0.886 km
  • 6:24 Jugoslávská 100 1.457 km
  • 6:26 Dětská nemocnice 100 1.871 km
  • 6:27 Náměstí 28. října 100 2.349 km
  • 6:29 Moravské náměstí 100 2.741 km
  • 6:31 Česká 1 100 3.032 km
  • 6:34 Šilingrovo náměstí 100 3.844 km
  • 6:35 Nemocnice u sv. Anny 100 4.231 km
  • 6:38 Mendlovo náměstí 5 100 4.591 km
    • Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí (- Ústřední hřbitov-smyčka)
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X
    • U linek 1 až 99 může dojít od 1. července 2022 ke změně časů odjezdů. Ověřte si prosím odjezdy v posledním červnovém týdnu.
    • Caution: the departures of lines 1 till 99 can be changed from July 1, 2022. Please, check the timetable at the end of June again!