tramvaj

Tram 5

  • 17:43 Štefánikova čtvrť 100 0.000 km
  • 17:44 Venhudova 100 0.558 km
  • 17:45 Zdráhalova 100 0.886 km
  • 17:46 Jugoslávská 100 1.457 km
  • 17:48 Dětská nemocnice 100 1.871 km
  • 17:49 Náměstí 28. října 100 2.349 km
  • 17:51 Moravské náměstí 100 2.741 km
  • 17:53 Česká 1 100 3.032 km
  • 17:56 Šilingrovo náměstí 100 3.844 km
  • 17:57 Nemocnice u sv. Anny 100 4.231 km
  • 18:00 Mendlovo náměstí 5 100 4.591 km
    • Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí (- Ústřední hřbitov-smyčka)
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5