tramvaj

Tram 5

H

  • 17:29 Štefánikova čtvrť 100 0.000 km
  • 17:30 Venhudova 100 0.558 km
  • 17:31 Zdráhalova 100 0.886 km
  • 17:32 Jugoslávská 100 1.457 km
  • 17:34 Dětská nemocnice 100 1.871 km
  • 17:35 Náměstí 28. října 100 2.349 km
  • 17:37 Moravské náměstí 100 2.741 km
  • 17:39 Česká 1 100 3.032 km
  • 17:42 Šilingrovo náměstí 100 3.844 km
  • 17:43 Nemocnice u sv. Anny 100 4.231 km
  • 17:46 Mendlovo náměstí 4 100 4.668 km
  • 17:48 Poříčí 100 5.045 km
  • 17:49 Nemocnice Milosrdných bratří 100 5.452 km
  • 17:51 Celní 100 5.950 km
  • 17:52 Hluboká 100 6.369 km
  • 17:54 Ústřední hřbitov 101 6.887 km
  • 17:56 ÚSTŘEDNÍ HŘBITOV - smyčka 101 7.534 km
    • Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí (- Ústřední hřbitov-smyčka)
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5