autobus

Bus N93

H

  • 0:31 KOMÍN, sídliště 101 0.000 km
  • 0:31 Řezáčova w 101 0.201 km
  • 0:32 Olbrachtovo náměstí o 101 0.546 km
  • 0:32 Chaloupky z 101 0.726 km
  • 0:33 Kristenova w 101 1.073 km
  • 0:34 Lísky z 101 1.536 km
  • 0:36 Svratecká 101 2.076 km
  • 0:37 Jundrovská z 101 3.188 km
  • 0:38 Vozovna Komín o 101 3.506 km
  • 0:38 Hlavní z 101 3.782 km
  • 0:39 Štursova z 101 4.138 km
  • 0:40 Vrázova z 101 4.492 km
  • 0:41 Přívrat 101 4.939 km
  • 0:42 Záhřebská o 101 5.431 km
  • 0:43 Skácelova 101 5.894 km
  • 0:44 Dobrovského w 100 6.194 km
  • 0:45 Tererova w 100 6.446 km
  • 0:46 Klusáčkova 100 6.996 km
  • 0:47 Nerudova w 100 7.710 km
  • 0:48 Konečného náměstí 100 7.883 km
  • 0:49 Grohova 100 8.301 km
  • 0:51 Česká 3 100 8.903 km
  • 0:53 Šilingrovo náměstí 100 9.666 km
  • 0:56 1:00 Hlavní nádraží 2 100 10.416 km
  • 1:01 Malinovského náměstí 100 11.006 km
  • 1:02 Moravské náměstí 100 11.506 km
  • 1:03 Náměstí 28. října 100 11.908 km
  • 1:04 Dětská nemocnice 100 12.317 km
  • 1:05 Jugoslávská 100 12.819 km
  • 1:05 Tomanova w 100 13.091 km
  • 1:06 Zemědělská o 100 13.378 km
  • 1:07 Lesnická o 100 13.615 km
  • 1:08 Bieblova z 100 14.085 km
  • 1:09 Fügnerova z 100 14.537 km
  • 1:10 Halasovo náměstí 101 15.137 km
  • 1:11 U tunýlku z 101 15.615 km
  • 1:11 Divišova čtvrť z 101 16.019 km
  • 1:12 Královopolská strojírna z 101 16.367 km
  • 1:13 Kociánka w 101 16.843 km
  • 1:14 Högrova z 101 17.243 km
  • 1:14 Firkušného z 101 17.543 km
  • 1:15 Moskalykova z 101 17.835 km
  • 1:16 Sadová z 101 18.321 km
  • 1:16 Hamerláky z 101 18.500 km
  • 1:17 Myslivecký stadion z 101 19.437 km
  • 1:18 Útěchovská z 101 20.264 km
  • 1:19 Dohnalova z 101 20.700 km
  • 1:19 Na kovárně z 101 20.946 km
  • 1:20 Rozárka z 101 21.230 km
  • 1:21 Klarisky o 101 21.505 km
  • 1:21 Malinová z 101 21.805 km
  • 1:22 Lesní školka z 101 22.256 km
  • 1:23 U jezírka z 101 23.133 km
  • 1:24 U buku z 101 23.788 km
  • 1:25 Rozcestí z 101 24.978 km
  • 1:26 Útěchov 101 25.349 km
    • Komín, sídliště - Útěchov (- Vranov)
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 26.,27.,29.,30.X.,16.XI.
    • Garantovaná návaznost linky N89 (směr Letiště Tuřany - terminál) v zastávce Svratecká, odjezd v 0:36 hod. čeká max. 10 min.
    • Garantovaná návaznost linky N92 (směr Halasovo náměstí) v zastávce Svratecká, odjezd v 0:36 hod. čeká max. 10 min.
    • Garantovaná návaznost linky N98 (směr Jírova) v zastávce Svratecká, odjezd v 0:36 hod. čeká max. 10 min.