autobus

Bus E50

H

  • 16:47 Slatina, závod 101 0.000 km
  • 16:48 Černovická terasa II z 101 0.407 km
  • 16:49 Černovická terasa I z 101 0.834 km
  • 16:50 Ericha Roučky z 101 1.352 km
  • 16:51 Vlastimila Pecha z 101 2.002 km
  • 16:52 Těžební z 101 2.652 km
  • 16:58 Mariánské náměstí z 101 6.452 km
  • 17:00 Komárov 101 6.708 km
  • 17:02 Horní Heršpice 101 8.008 km
  • 17:05 Bohunická 101 9.508 km
  • 17:08 Běloruská 101 11.408 km
  • 17:09 Humenná 101 12.209 km
  • 17:11 Čermákova z 101 13.059 km
  • 17:13 Dunajská 101 14.059 km
  • 17:17 Jírovcova 101 16.859 km
  • 17:19 Kohoutovice, hájenka 101 18.059 km
  • 17:23 Štouračova z 101 21.360 km
  • 17:24 Adamcova 101 21.790 km
  • 17:25 Ondrouškova z 101 22.035 km
  • 17:27 Ečerova 101 22.692 km
  • 17:28 Ruda z 101 23.241 km
  • 17:30 Kamechy z 101 24.397 km
  • 17:31 Chvalovka z 101 24.647 km
  • 17:32 Kavčí z 101 24.947 km
  • 17:33 Říčanská z 101 25.247 km
    • Kamechy - Slatina, závod
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5