autobus

Bus 50

H

  • 10:31 Mariánské náměstí z 101 0.000 km
  • 10:33 Komárov 101 0.256 km
  • 10:34 Kšírova z 101 1.072 km
  • 10:35 Horní Heršpice 101 1.635 km
  • 10:36 Košuličova z 101 2.035 km
  • 10:38 Pražákova z 101 2.735 km
  • 10:39 Bohunická 101 3.035 km
  • 10:40 Traťová z 101 3.395 km
  • 10:42 Gruzínská 101 4.220 km
  • 10:43 Vyhlídalova 101 4.881 km
  • 10:45 Humenná 101 5.575 km
  • 10:46 Kosmonautů z 101 5.969 km
  • 10:47 Osová 101 6.252 km
  • 10:48 Pod nemocnicí z 101 6.720 km
  • 10:51 Nemocnice Bohunice 101 7.470 km
  • 10:53 Univerzitní kampus 101 7.767 km
  • 10:54 Čtvrtě 101 8.130 km
  • 10:55 Koniklecová 101 8.381 km
  • 10:56 Oblá 101 8.851 km
  • 10:57 Kamenný vrch 101 9.396 km
  • 11:01 Jírovcova 101 11.002 km
  • 11:01 Pavlovská z 101 11.303 km
  • 11:02 Talichova z 101 11.489 km
  • 11:03 Bellova z 101 11.831 km
  • 11:05 Kohoutovice, hájenka 101 12.214 km
  • 11:07 Stará dálnice z 101 13.814 km
  • 11:09 Štouračova z 101 15.514 km
  • 11:10 Adamcova 101 15.959 km
  • 11:11 Wollmanova z 101 16.609 km
  • 11:12 Laštůvkova z 101 16.926 km
  • 11:13 Vondrákova 101 17.138 km
  • 11:15 Zoologická zahrada 7 101 17.878 km
    • Mariánské náměstí - Zoologická zahrada
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 1.,2.,od 5. do 9.XII.