autobus

Bus 50

H

  • 22:00 Hlavní nádraží 4 100 0.000 km
  • 22:01 Úzká 3 100 0.383 km
  • 22:03 Zvonařka z 100 1.056 km
  • 22:03 Kovářská z 100 1.373 km
  • 22:04 Konopná z 100 1.843 km
  • 22:06 Komárov 101 2.566 km
  • 22:07 Kšírova z 101 3.382 km
  • 22:08 Horní Heršpice o 101 3.945 km
  • 22:09 Košuličova z 101 4.345 km
  • 22:11 Pražákova z 101 5.045 km
  • 22:11 Bohunická o 101 5.345 km
  • 22:12 Traťová z 101 5.705 km
  • 22:14 Gruzínská w 101 6.530 km
  • 22:15 Vyhlídalova o 101 7.191 km
  • 22:17 Humenná w 101 7.885 km
  • 22:18 Kosmonautů z 101 8.279 km
  • 22:19 Osová 101 8.562 km
  • 22:20 Pod nemocnicí z 101 9.030 km
  • 22:22 Nemocnice Bohunice 101 9.780 km
  • 22:23 Univerzitní kampus o 101 10.077 km
  • 22:24 Čtvrtě w 101 10.440 km
  • 22:25 Koniklecová o 101 10.691 km
  • 22:26 Oblá o 101 11.161 km
  • 22:27 Kamenný vrch o 101 11.706 km
  • 22:30 Jírovcova 101 13.312 km
  • 22:30 Pavlovská z 101 13.613 km
  • 22:31 Talichova z 101 13.799 km
  • 22:32 Bellova z 101 14.141 km
  • 22:34 Kohoutovice, hájenka 101 14.524 km
  • 22:36 Stará dálnice z 101 16.091 km
  • 22:38 Štouračova z 101 17.825 km
  • 22:39 Adamcova o 101 18.255 km
  • 22:40 Wollmanova z 101 18.874 km
  • 22:40 Laštůvkova z 101 19.191 km
  • 22:41 Vondrákova o 101 19.403 km
  • 22:43 Zoologická zahrada 7 101 20.164 km
    • Hlavní nádraží - Bystrc, Zoologická zahrada
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5
    • Garantovaná návaznost linky 37 (směr Mendlovo náměstí) v zastávce Jírovcova, odjezd v 22:31 hod. čeká max. 2 min.