autobus

Bus 50

H

  • 18:33 Hlavní nádraží 4 100 0.000 km
  • 18:34 Úzká 3 100 0.383 km
  • 18:36 Zvonařka z 100 1.056 km
  • 18:37 Kovářská z 100 1.373 km
  • 18:38 Konopná z 100 1.843 km
  • 18:40 Komárov 101 2.566 km
  • 18:41 Kšírova z 101 3.382 km
  • 18:42 Horní Heršpice 101 3.945 km
  • 18:43 Košuličova z 101 4.345 km
  • 18:45 Pražákova z 101 5.045 km
  • 18:45 Bohunická 101 5.345 km
  • 18:46 Traťová z 101 5.705 km
  • 18:48 Gruzínská 101 6.530 km
  • 18:49 Vyhlídalova 101 7.191 km
  • 18:51 Humenná 101 7.885 km
  • 18:52 Kosmonautů z 101 8.279 km
  • 18:53 Osová 101 8.562 km
  • 18:54 Pod nemocnicí z 101 9.030 km
  • 18:56 Nemocnice Bohunice 101 9.780 km
  • 18:58 Univerzitní kampus 101 10.077 km
  • 18:59 Čtvrtě 101 10.440 km
  • 19:00 Koniklecová 101 10.691 km
  • 19:01 Oblá 101 11.161 km
  • 19:02 Kamenný vrch 101 11.706 km
  • 19:06 Jírovcova 101 13.312 km
  • 19:06 Pavlovská z 101 13.613 km
  • 19:07 Talichova z 101 13.799 km
  • 19:08 Bellova z 101 14.141 km
  • 19:10 Kohoutovice, hájenka 101 14.524 km
  • 19:12 Stará dálnice z 101 16.091 km
  • 19:14 Štouračova z 101 17.825 km
  • 19:15 Adamcova 101 18.255 km
  • 19:16 Wollmanova z 101 18.874 km
  • 19:17 Laštůvkova z 101 19.191 km
  • 19:18 Vondrákova 101 19.403 km
  • 19:20 Zoologická zahrada 7 101 20.164 km
    • Hlavní nádraží - Bystrc, Zoologická zahrada
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede do 18.VI.