autobus

Bus 50

  • 18:53 Hlavní nádraží 4 100 0.000 km
  • 18:54 Úzká 3 100 0.383 km
  • 18:56 Zvonařka z 100 1.056 km
  • 18:57 Kovářská z 100 1.373 km
  • 18:58 Konopná z 100 1.843 km
  • 19:00 Komárov 101 2.566 km
  • 19:01 Kšírova z 101 3.382 km
  • 19:02 Horní Heršpice 101 3.945 km
  • 19:03 Košuličova z 101 4.345 km
  • 19:05 Pražákova z 101 5.045 km
  • 19:05 Bohunická 101 5.345 km
  • 19:06 Traťová z 101 5.705 km
  • 19:08 Gruzínská 101 6.530 km
  • 19:09 Vyhlídalova 101 7.191 km
  • 19:11 Humenná 101 7.885 km
  • 19:12 Kosmonautů z 101 8.279 km
  • 19:13 Osová 101 8.562 km
  • 19:14 Pod nemocnicí z 101 9.030 km
  • 19:16 Nemocnice Bohunice 101 9.780 km
  • 19:18 Univerzitní kampus 101 10.077 km
  • 19:19 Čtvrtě 101 10.440 km
  • 19:20 Koniklecová 101 10.691 km
  • 19:21 Oblá 101 11.161 km
  • 19:22 Kamenný vrch 101 11.706 km
  • 19:26 Jírovcova 101 13.312 km
  • 19:26 Pavlovská z 101 13.613 km
  • 19:27 Talichova z 101 13.799 km
  • 19:28 Bellova z 101 14.141 km
  • 19:30 Kohoutovice, hájenka 101 14.524 km
  • 19:32 Stará dálnice z 101 16.091 km
  • 19:34 Štouračova z 101 17.825 km
  • 19:35 Adamcova 101 18.255 km
  • 19:36 Wollmanova z 101 18.874 km
  • 19:37 Laštůvkova z 101 19.191 km
  • 19:38 Vondrákova 101 19.403 km
  • 19:40 Zoologická zahrada 7 101 20.164 km
    • Hlavní nádraží - Bystrc, Zoologická zahrada
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede do 18.VI.
    • Garantovaná návaznost linky 302 (směr Kuřim, TOS) v zastávce Zoologická zahrada, odjezd v 19:47 hod. čeká max. 5 min.