autobus

Bus 50

H

  • 16:36 Hlavní nádraží 4 100 0.000 km
  • 16:37 Úzká 3 100 0.383 km
  • 16:40 Zvonařka z 100 1.056 km
  • 16:41 Kovářská z 100 1.373 km
  • 16:42 Konopná z 100 1.843 km
  • 16:44 Komárov 101 2.566 km
  • 16:45 Kšírova z 101 3.382 km
  • 16:46 Horní Heršpice 101 3.945 km
  • 16:47 Košuličova z 101 4.345 km
  • 16:49 Pražákova z 101 5.045 km
  • 16:50 Bohunická 101 5.345 km
  • 16:51 Traťová z 101 5.705 km
  • 16:53 Gruzínská 101 6.530 km
  • 16:54 Vyhlídalova 101 7.191 km
  • 16:56 Humenná 101 7.885 km
  • 16:57 Kosmonautů z 101 8.279 km
  • 16:58 Osová 101 8.562 km
  • 16:59 Pod nemocnicí z 101 9.030 km
  • 17:02 Nemocnice Bohunice 101 9.780 km
  • 17:04 Univerzitní kampus 101 10.077 km
  • 17:05 Čtvrtě 101 10.440 km
  • 17:06 Koniklecová 101 10.691 km
  • 17:07 Oblá 101 11.161 km
  • 17:08 Kamenný vrch 101 11.706 km
  • 17:12 Jírovcova 101 13.312 km
  • 17:12 Pavlovská z 101 13.613 km
  • 17:13 Talichova z 101 13.799 km
  • 17:14 Bellova z 101 14.141 km
  • 17:16 Kohoutovice, hájenka 101 14.524 km
  • 17:18 Stará dálnice z 101 16.091 km
  • 17:20 Štouračova z 101 17.825 km
  • 17:21 Adamcova 101 18.255 km
  • 17:22 Wollmanova z 101 18.874 km
  • 17:23 Laštůvkova z 101 19.191 km
  • 17:24 Vondrákova 101 19.403 km
  • 17:26 Zoologická zahrada 7 101 20.164 km
    • Hlavní nádraží - Bystrc, Zoologická zahrada
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5