tramvaj

Tram 6

H

  • 21:35 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 21:35 Semilasso 101 0.217 km
  • 21:38 Husitská 101 0.855 km
  • 21:39 Jungmannova o 100 1.135 km
  • 21:40 Kartouzská o 100 1.665 km
  • 21:41 Šumavská o 100 1.979 km
  • 21:42 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 21:43 Pionýrská 100 2.709 km
  • 21:44 Antonínská 100 3.269 km
  • 21:46 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 21:48 Česká 1 100 4.011 km
  • 21:50 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 21:51 Nemocnice u sv. Anny o 100 5.210 km
  • 21:53 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 21:55 Poříčí 100 6.024 km
  • 21:56 Nemocnice Milosrdných bratří o 100 6.431 km
  • 21:58 Celní 100 6.929 km
  • 22:00 Krematorium z 101 8.127 km
  • 22:01 Běloruská 101 8.587 km
  • 22:02 Švermova 101 9.192 km
  • 22:04 Osová 101 9.777 km
  • 22:05 Dunajská 101 10.447 km
  • 22:07 STARÝ LÍSKOVEC 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5