tramvaj

Tram 6

H

  • 21:05 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 21:05 Semilasso 101 0.217 km
  • 21:08 Husitská 101 0.855 km
  • 21:09 Jungmannova o 100 1.135 km
  • 21:10 Kartouzská o 100 1.665 km
  • 21:11 Šumavská o 100 1.979 km
  • 21:12 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 21:13 Pionýrská 100 2.709 km
  • 21:14 Antonínská 100 3.269 km
  • 21:16 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 21:18 Česká 1 100 4.011 km
  • 21:20 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 21:21 Nemocnice u sv. Anny o 100 5.210 km
  • 21:23 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 21:25 Poříčí 100 6.024 km
  • 21:26 Nemocnice Milosrdných bratří o 100 6.431 km
  • 21:28 Celní 100 6.929 km
  • 21:30 Krematorium z 101 8.127 km
  • 21:31 Běloruská 101 8.587 km
  • 21:32 Švermova 101 9.192 km
  • 21:34 Osová 101 9.777 km
  • 21:35 Dunajská 101 10.447 km
  • 21:37 STARÝ LÍSKOVEC 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5