tramvaj

Tram 6

H

  • 21:20 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 21:20 Semilasso 101 0.217 km
  • 21:23 Husitská 101 0.855 km
  • 21:24 Jungmannova o 100 1.135 km
  • 21:25 Kartouzská o 100 1.665 km
  • 21:26 Šumavská o 100 1.979 km
  • 21:27 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 21:28 Pionýrská 100 2.709 km
  • 21:29 Antonínská 100 3.269 km
  • 21:31 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 21:33 Česká 1 100 4.011 km
  • 21:35 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 21:36 Nemocnice u sv. Anny o 100 5.210 km
  • 21:38 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 21:40 Poříčí 100 6.024 km
  • 21:41 Nemocnice Milosrdných bratří o 100 6.431 km
  • 21:43 Celní 100 6.929 km
  • 21:45 Krematorium z 101 8.127 km
  • 21:46 Běloruská 101 8.587 km
  • 21:47 Švermova 101 9.192 km
  • 21:49 Osová 101 9.777 km
  • 21:50 Dunajská 101 10.447 km
  • 21:52 STARÝ LÍSKOVEC 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5