tramvaj

Tram 6

H

  • 16:11 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 16:11 Semilasso 101 0.217 km
  • 16:14 Husitská 101 0.855 km
  • 16:15 Jungmannova 100 1.135 km
  • 16:16 Kartouzská 100 1.665 km
  • 16:17 Šumavská 100 1.979 km
  • 16:18 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 16:19 Pionýrská 100 2.709 km
  • 16:20 Antonínská 100 3.269 km
  • 16:22 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 16:24 Česká 1 100 4.011 km
  • 16:27 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 16:28 Nemocnice u sv. Anny 100 5.210 km
  • 16:31 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 16:33 Poříčí 100 6.024 km
  • 16:34 Nemocnice Milosrdných bratří 100 6.431 km
  • 16:36 Celní 100 6.929 km
  • 16:39 Krematorium z 101 8.127 km
  • 16:40 Běloruská 101 8.587 km
  • 16:41 Švermova 101 9.192 km
  • 16:43 Osová 101 9.777 km
  • 16:44 Dunajská 101 10.447 km
  • 16:46 STARÝ LÍSKOVEC 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5