tramvaj

Tram 6

H

  • 10:09 Starý Lískovec, smyčka 101 0.000 km
  • 10:09 Dunajská 101 0.275 km
  • 10:11 Osová 101 0.915 km
  • 10:12 Švermova 101 1.499 km
  • 10:13 Běloruská 101 2.095 km
  • 10:14 Krematorium z 101 2.563 km
  • 10:17 Celní 100 3.738 km
  • 10:18 Nemocnice Milosrdných bratří 100 4.215 km
  • 10:20 Poříčí 100 4.616 km
  • 10:22 Mendlovo náměstí 3 100 5.002 km
  • 10:24 Nemocnice u sv. Anny 100 5.435 km
  • 10:25 Šilingrovo náměstí 100 5.836 km
  • 10:29 Česká 2 100 6.648 km
  • 10:30 Moravské náměstí 100 6.941 km
  • 10:32 Antonínská 100 7.382 km
  • 10:33 Pionýrská 100 7.836 km
  • 10:35 Hrnčířská 100 8.164 km
  • 10:36 Šumavská 100 8.626 km
  • 10:37 Kartouzská 100 8.970 km
  • 10:38 Jungmannova 100 9.430 km
  • 10:39 Husitská 101 9.702 km
  • 10:41 Semilasso 101 10.208 km
  • 10:43 Královo Pole, nádraží 2 101 10.638 km
    • Starý Lískovec, smyčka - Královo Pole, nádraží
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X
    • U linek 1 až 99 může dojít od 1. července 2022 ke změně časů odjezdů. Ověřte si prosím odjezdy v posledním červnovém týdnu.
    • Caution: the departures of lines 1 till 99 can be changed from July 1, 2022. Please, check the timetable at the end of June again!