tramvaj

Tram 6

H

  • 8:24 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 8:24 Semilasso 101 0.217 km
  • 8:27 Husitská 101 0.855 km
  • 8:28 Jungmannova 100 1.135 km
  • 8:29 Kartouzská 100 1.665 km
  • 8:30 Šumavská 100 1.979 km
  • 8:31 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 8:32 Pionýrská 100 2.709 km
  • 8:33 Antonínská 100 3.269 km
  • 8:35 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 8:37 Česká 1 100 4.011 km
  • 8:40 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 8:41 Nemocnice u sv. Anny 100 5.210 km
  • 8:44 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 8:46 Poříčí 100 6.024 km
  • 8:47 Nemocnice Milosrdných bratří 100 6.431 km
  • 8:49 Celní 100 6.929 km
  • 8:52 Krematorium z 101 8.127 km
  • 8:53 Běloruská 101 8.587 km
  • 8:54 Švermova 101 9.192 km
  • 8:56 Osová 101 9.777 km
  • 8:57 Dunajská 101 10.447 km
  • 8:59 STARÝ LÍSKOVEC 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X