tramvaj

Tram 6

H

  • 8:34 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 8:34 Semilasso 101 0.217 km
  • 8:37 Husitská 101 0.855 km
  • 8:38 Jungmannova 100 1.135 km
  • 8:39 Kartouzská 100 1.665 km
  • 8:40 Šumavská 100 1.979 km
  • 8:41 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 8:42 Pionýrská 100 2.709 km
  • 8:43 Antonínská 100 3.269 km
  • 8:45 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 8:47 Česká 1 100 4.011 km
  • 8:50 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 8:51 Nemocnice u sv. Anny 100 5.210 km
  • 8:54 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 8:56 Poříčí 100 6.024 km
  • 8:57 Nemocnice Milosrdných bratří 100 6.431 km
  • 8:59 Celní 100 6.929 km
  • 9:02 Krematorium z 101 8.127 km
  • 9:03 Běloruská 101 8.587 km
  • 9:04 Švermova 101 9.192 km
  • 9:06 Osová 101 9.777 km
  • 9:07 Dunajská 101 10.447 km
  • 9:09 STARÝ LÍSKOVEC 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X