tramvaj

Tram 6

H

  • 16:58 STARÝ LÍSKOVEC 101 0.000 km
  • 16:58 Dunajská 101 0.275 km
  • 17:00 Osová 101 0.915 km
  • 17:01 Švermova 101 1.499 km
  • 17:02 Běloruská 101 2.095 km
  • 17:03 Krematorium z 101 2.563 km
  • 17:06 Celní 100 3.738 km
  • 17:07 Nemocnice Milosrdných bratří 100 4.215 km
  • 17:09 Poříčí 100 4.616 km
  • 17:11 Mendlovo náměstí 3 100 5.002 km
  • 17:13 Nemocnice u sv. Anny 100 5.435 km
  • 17:15 Šilingrovo náměstí 100 5.836 km
  • 17:19 Česká 2 100 6.648 km
  • 17:20 Moravské náměstí 100 6.941 km
  • 17:22 Antonínská 100 7.382 km
  • 17:23 Pionýrská 100 7.836 km
  • 17:25 Hrnčířská 100 8.164 km
  • 17:26 Šumavská 100 8.626 km
  • 17:27 Kartouzská 100 8.970 km
  • 17:28 Jungmannova 100 9.430 km
  • 17:29 Husitská 101 9.702 km
  • 17:31 Semilasso 101 10.208 km
  • 17:33 Královo Pole, nádraží 2 101 10.638 km
    • Starý Lískovec, smyčka - Královo Pole, nádraží
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5