tramvaj

Tram 6

  • 17:49 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 17:49 Semilasso 101 0.217 km
  • 17:52 Husitská 101 0.855 km
  • 17:53 Jungmannova 100 1.135 km
  • 17:54 Kartouzská 100 1.665 km
  • 17:55 Šumavská 100 1.979 km
  • 17:56 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 17:57 Pionýrská 100 2.709 km
  • 17:58 Antonínská 100 3.269 km
  • 18:00 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 18:02 Česká 1 100 4.011 km
  • 18:05 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 18:06 Nemocnice u sv. Anny 100 5.210 km
  • 18:09 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 18:11 Poříčí 100 6.024 km
  • 18:12 Nemocnice Milosrdných bratří 100 6.431 km
  • 18:14 Celní 100 6.929 km
  • 18:17 Krematorium z 101 8.127 km
  • 18:18 Běloruská 101 8.587 km
  • 18:19 Švermova 101 9.192 km
  • 18:21 Osová 101 9.777 km
  • 18:22 Dunajská 101 10.447 km
  • 18:24 STARÝ LÍSKOVEC 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v 1-5