tramvaj

Tram 6

H

  • 9:22 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 9:22 Semilasso 101 0.217 km
  • 9:25 Husitská 101 0.855 km
  • 9:26 Jungmannova 100 1.135 km
  • 9:27 Kartouzská 100 1.665 km
  • 9:28 Šumavská 100 1.979 km
  • 9:29 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 9:30 Pionýrská 100 2.709 km
  • 9:31 Antonínská 100 3.269 km
  • 9:33 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 9:35 Česká 1 100 4.011 km
  • 9:38 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 9:39 Nemocnice u sv. Anny 100 5.210 km
  • 9:42 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 9:44 Poříčí 100 6.024 km
  • 9:45 Nemocnice Milosrdných bratří 100 6.431 km
  • 9:47 Celní 100 6.929 km
  • 9:50 Krematorium z 101 8.127 km
  • 9:51 Běloruská 101 8.587 km
  • 9:52 Švermova 101 9.192 km
  • 9:53 Osová 101 9.672 km
  • 9:55 Dunajská 101 10.447 km
  • 9:57 Starý Lískovec, smyčka 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 1.,2.,od 5. do 9.XII.