tramvaj

Tram 6

H

  • 20:50 Královo Pole, nádraží 1 101 0.000 km
  • 20:50 Semilasso 101 0.217 km
  • 20:53 Husitská 101 0.855 km
  • 20:54 Jungmannova o 100 1.135 km
  • 20:55 Kartouzská o 100 1.665 km
  • 20:56 Šumavská o 100 1.979 km
  • 20:57 Hrnčířská 100 2.385 km
  • 20:58 Pionýrská 100 2.709 km
  • 20:59 Antonínská 100 3.269 km
  • 21:01 Moravské náměstí 100 3.729 km
  • 21:03 Česká 1 100 4.011 km
  • 21:05 Šilingrovo náměstí 100 4.823 km
  • 21:06 Nemocnice u sv. Anny o 100 5.210 km
  • 21:08 Mendlovo náměstí 4 100 5.647 km
  • 21:10 Poříčí 100 6.024 km
  • 21:11 Nemocnice Milosrdných bratří o 100 6.431 km
  • 21:13 Celní 100 6.929 km
  • 21:15 Krematorium z 101 8.127 km
  • 21:16 Běloruská 101 8.587 km
  • 21:17 Švermova 101 9.192 km
  • 21:18 Osová 101 9.672 km
  • 21:20 Dunajská 101 10.447 km
  • 21:22 Starý Lískovec, smyčka 101 10.712 km
    • Královo Pole, nádraží - Starý Lískovec, smyčka
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede v X