tramvaj

Tram 6

  • 10:56 Starý Lískovec, smyčka 101 0.000 km
  • 10:56 Dunajská 101 0.275 km
  • 10:58 Osová 101 0.915 km
  • 10:59 Švermova 101 1.499 km
  • 11:00 Běloruská 101 2.095 km
  • 11:01 Krematorium z 101 2.563 km
  • 11:04 Celní 100 3.738 km
  • 11:05 Nemocnice Milosrdných bratří 100 4.215 km
  • 11:07 Poříčí 100 4.616 km
  • 11:09 Mendlovo náměstí 3 100 5.002 km
  • 11:11 Nemocnice u sv. Anny 100 5.435 km
  • 11:12 Šilingrovo náměstí 100 5.836 km
  • 11:16 Česká 2 100 6.648 km
  • 11:17 Moravské náměstí 100 6.941 km
  • 11:19 Antonínská 100 7.382 km
  • 11:20 Pionýrská 100 7.836 km
  • 11:22 Hrnčířská 100 8.164 km
  • 11:23 Šumavská 100 8.626 km
  • 11:24 Kartouzská 100 8.970 km
  • 11:25 Jungmannova 100 9.430 km
  • 11:26 Husitská 101 9.702 km
  • 11:28 Semilasso 101 10.208 km
  • 11:30 Královo Pole, nádraží 2 101 10.638 km
    • Starý Lískovec, smyčka - Královo Pole, nádraží
    • Dopravní podnik města Brna, a.s.; Brno; www.idsjmk.cz, info: 5 4317 4317
    • jede 1.,2.,od 5. do 9.XII.